Zmarszczki i bruzdy na Twojej twarzy powiedzą Ci jakie masz zdrowie

Każdy ma w odpowiednim wieku  zmarszczki, linie i plamy. Ale czy wiesz, że nasze photo3zmarszczki mogą ujawnić więcej niż tylko nasz biologiczny wiek? Podobnie jak kolor naszych oczu może przekazać głębsze znaczenie do twojej osobowości, nasze zmarszczki ujawniają wiele fascynujących informacji o naszych ciałach i o naszym zdrowiu.

Zmarszczki i ślady twarzy ujawniają sekrety na zdrowie

Zmarszczki i ślady twarzy ujawniają sekrety na zdrowie:

Poziome zmarszczki na czole

 

Te linie poziome na czole są często nazywane „zmarszczki zmartwienia”. Obecność tych linii oznacza, że dużo stresu w życiu. Są one również bezpośrednio związane z żołądkiem. Mogą to być wskazania, że zużywasz zbyt dużo cukru i tłuszczu, a nie pijesz odpowiedniej ilości wody.

Bruzdy nad prawą brwią

Mając pionową zmarszczkę między brwiami pochyłą jest to znak, że narządy wewnętrzne mogą być osłabione. To jest specyficznie związane z wątrobą.

Bruzdy nad lewą brwią

Podobnie jak w przypadku prawej  brwi to łączy się w wątrobie, lewe zmarszczenie brwi ma bezpośredni związek ze śledzioną. Może to wskazywać na słabość lub komplikacje w śledzionie.

Zmarszczki na nosie

Ta linia często oznacza, że masz alergię. O dziwo, ten jazdy może być również połączony z libido.

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów zmarszczek na twarzy to, co nazywamy kurze łapki. Mogą one oznaczać, że uśmiech z całej twarzy, może być również związany z wizją. Gęsi nogi są również związane z organów wewnętrznych, takich jak żołądka, nerek i wątroby. Mogą one wskazywać, że masz słabe ciała i trzeba lepszej diety i ćwiczeń fizycznych.

Worki pod oczami

Obszar ten jest związany z naszymi nerkami. Woreczki te mogą wskazywać słabe nerkowych. Są one również związane z układem krążenia w organizmie i może oznaczać, masz słabe krążenie.

zapadnięte policzki

Zatopiony policzki, barwienie lub zabarwienie policzków, mogą wskazywać, że coś jest nie tak w twoim ciele. Ugięcia policzki może być oznaką problemów trawiennych. Plamy, zaczerwienienie lub inne przebarwienia na policzkach może oznaczać, że masz problemy z płucami.

Zaczerwienienie czubka nosa

 

Nosa jest połączony bezpośrednio z serca i układu krążenia. Czerwony nos może wskazywać na problemy z ciśnieniem krwi. Zmarszczki i ślady na twarzy ujawniają sekrety na zdrowie:

Sińce na ustach

Wiele osób ma pionowe linie po bokach ustach. Na stronie wylotu jest podłączony do okrężnicy. Chociaż nie wszyscy dbają o zdrowie okrężnicy jest bardzo ważne, zwłaszcza na później. Na szczęście, jest to część stosunkowo łatwa do utrzymania zdrowego ciała. Błonnik, witaminę D, ćwiczenia i dużo płynów są niezbędne do poprawy zdrowia jelita grubego, jeśli zauważy się zmarszczek na bokach ustach.

Zmarszczki śmiechu

Fale śmiechu może oczywiście mieć dwa diametralnie różne znaczenia. Oczywiście, jeśli jesteś osobą, która ciągle się śmieje, jest prawdopodobne, aby rozwinąć głębokie zmarszczki śmiechu. W tym przypadku nadal śmiać się i zaakceptować te zmarszczki.

Jeśli jednak nie sądzę, że śmiech jest przyczyną tych zmarszczek, może to oznaczać, że masz słabą trzustkę. Niektóre produkty, które promują zdrowie trzustki są jagody, wiśnie, winogrona, czosnek i szpinak, więc powinno się dodać do swojej diety.

Zmarszczki górnej wargi

Wszyscy nie rozwija zmarszczki na górnej wardze. Ale ci, którzy często są palacze. Palenie jest jedną z przyczyn, zmarszczek na górnej wardze.

Jednak, obszar ten jest również połączony ze śledziony. Aby zwalczać słabości śledziony, spróbuj mieć dietę bogatą w warzywa korzeniowe, takie jak squash, rzepa i marchew. Małe częste posiłki są także korzystne dla zdrowia stopy długoterminową.

Plamy na ustach

Plamy na ustach może mieć wiele znaczeń. Mogą one wskazywać słabe krążenie, w tym przypadku zaleca się jogi lub aktywności fizycznej.

Ale wargi plamy mogą wskazywać na problem w okrężnicy. Ponownie, żywności wysokiej światłowodowych są dobre dla zdrowia jelita grubego. Ponadto, można promować zdrowie jelita grubego poprzez oczyszczenie jelita grubego jest w domu lub z pomocą specjalisty.

zmarszczki szyi

Zmarszczki mogą czasami tworzą wokół szyi, który daje wrażenie podwójnego podbródka. Jest to bardzo powszechna i może wynikać z nadwagą.

Jednak te zmarszczki szyi może być również związane z tarczycy. Istnieje kilka sposobów na poprawę stanu zdrowia swojej tarczycy, takich jak przyjmowanie tabletek Cynk i usunięcie glutenu z diety. Pomóż tarczycy może również pomóc schudnąć.

Pierścienie wokół tęczówki

 

Należy zwrócić uwagę na twoich oczach, oprócz monitorowania zmarszczki. Jeśli zauważysz pierścień wokół tęczówki oka, może się okazać, że masz wysoki poziom cholesterolu.

Wysoki poziom cholesterolu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak zawał serca lub choroby serca. Na szczęście istnieje wiele rzeczy do zrobienia, aby obniżyć poziom cholesterolu, jak jeść więcej warzyw, usuwają tłuszcze trans i dodaj żywności, takich jak soja i orzechy.

Jeśli masz wystające żyły na skroniach, może to oznaczać, że masz wysokie ciśnienie krwi. Oczywiście, należy obniżyć poziom stresu jest kluczem do obniżenia ciśnienia krwi. Można wziąć udział w zajęciach jogi, pójść na spacer, a nawet zaplanować wakacje.

Ale istnieje również wiele innych naturalnych sposobów, aby obniżyć ciśnienie krwi. Usuń soli, jeść banany i wykonywania bardziej poprawić swoje ciśnienie krwi, jeśli zauważy te żyły w pobliżu swoich świątyń.

Zmarszczki dolnej wargi

Wiele osób ma rozszczep podbródek, który wygląda jak mały dołek w brodzie. Ale jeśli trzeba przejechać tuż poniżej dolnej wargi i tuż nad podbródkiem, można kumulować photo4negatywne uczucia.

Zarabiaj negatywne emocje nigdy nie jest dobre dla długotrwałego zdrowia, choć może to być odzwierciedlone w przejażdżce dolnej wardze. Być może wystarczy obecny czas, aby zwolnić frustrację i gniew, które buduje się w tobie.

Wszystko to wskazuje, że jeśli zwrócić uwagę na zmarszczki i znaki na twarzy, można odblokować sekrety reszty ciała.

Dodaj komentarz

Możesz użyć HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>